CQ07W2J0220T5E
MFR.Part #
CQ07W2J0220T5E
JLCPCB Part #
C2765695
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 500mW ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS