AS122WJ0101T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS122WJ0101T4E
JLCPCB Part #
C2765606
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS