906-561A1014D10200
Extended
Manufacturer
Jing Extension of the Electronic Co.
MFR.Part #
906-561A1014D10200
JLCPCB Part #
C2763248
Package
Plugin
Description
1 10.2mm 1500 Cycles 2A 30V 4P Female Type-A USB 2.0 Vertical, Flag 插件 USB Connectors ROHS