906-862A1026D10200
MFR.Part #
906-862A1026D10200
JLCPCB Part #
C2763237
Description
1 10.2mm 1500 Cycles 2A 30V 4P Female Type-A USB 2.0 Vertical, Flag 插件 USB Connectors ROHS