SMB10J48CA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMB10J48CA
JLCPCB Part #
C2762102
Description
12.92A@10/1000us 1kW@10/1000us 1uA 48V 58.9V 77.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS