SMB10J78A
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMB10J78A
JLCPCB Part #
C2762101
Description
-55℃~+150℃ 126V 1kW@10/1000us 1uA 7.94A@10/1000us 78V 95.8V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS