RC-12K431JT
MFR.Part #
RC-12K431JT
JLCPCB Part #
C304649
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS