RC-12000JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-12000JT
JLCPCB Part #
C304644
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS