RC-02W243JT
- MFR.Part #
- RC-02W243JT
- JLCPCB Part #
- C304594
- Description
- -55℃~+155℃ 24kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS