RL1E681MG160Z40CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL1E681MG160Z40CV0
JLCPCB Part #
C2761561
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16mm 25V 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS