FHW0603UC8N2JST
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- FHW0603UC8N2JST
- JLCPCB Part #
- C304271
- Package
- 0603
- Description
- 120mΩ 28@250MHz 4.7GHz 700mA 8.2nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS