1210S3F180JT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1210S3F180JT5E
JLCPCB Part #
C304023
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS