2010W2J039JT4S
MFR.Part #
2010W2J039JT4S
JLCPCB Part #
C20421
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS