NQ01WMF2003TEE
MFR.Part #
NQ01WMF2003TEE
JLCPCB Part #
C2758765
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS