G7J-4A-TZ AC200/240
MFR.Part #
G7J-4A-TZ AC200/240
Description
-25℃~+60℃ 125V@DC、250V@AC 240V 25A 4 Form A: 4A (4PST-NO) 50ms 50ms - Power Relays ROHS