JCS88N75I
MFR.Part #
JCS88N75I
JLCPCB Part #
C2693285
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 200pF 250W 4V 4nF 72nC@10V 75V 80A 9mΩ@10V N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS