HBR20100-220HF
Extended
Manufacturer
Jilin Sino-Microelectronics
MFR.Part #
HBR20100-220HF
JLCPCB Part #
C272391
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 10uA@100V 780mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS