JCS24N50WH
MFR.Part #
JCS24N50WH
JLCPCB Part #
C2693259
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 100nC@10V 190mΩ@10V 24A 271W 4.16nF 500V 55pF 5V 620pF TO-247-3 MOSFETs ROHS