1210W2J0133T5E
MFR.Part #
1210W2J0133T5E
JLCPCB Part #
C2692654
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS