SMF12M1FR060T
Extended
Manufacturer
SART(Nanjing Sart Tech)
MFR.Part #
SMF12M1FR060T
JLCPCB Part #
C2692055
Package
1206
Description
-55℃~+170℃ 1W 60mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS