KH-TYPE-C-L10.5-6P
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-TYPE-C-L10.5-6P
JLCPCB Part #
C2688789
Package
Plugin
Description
-20℃~+85℃ 1 10.5mm 3A 5,000 times 5V 6P Black Through Hole Type-C 插件 USB Connectors ROHS