15KP36CA
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
15KP36CA
JLCPCB Part #
C2688204
Package
P600
Description
15kW@10/1000us 252.5A@10/1000us 2uA 36V 44.2V 59.8V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS