5.0SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
5.0SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C2688202
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 33V 36.7V 5kW 64.4V 93.9A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS