5.0SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
5.0SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C2688197
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 141A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 5kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS