SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C2688193
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 24V 29.5V 38.9V 3kW@10/1000us 77.1A@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS