SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C2688192
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 102.7A@10/1000us 18V 1uA 22.1V 29.2V 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS