SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C2688160
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 10.3A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS