NCEP063N10AGU
MFR.Part #
NCEP063N10AGU
JLCPCB Part #
C2686806
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 100V 115W 15pF 2.2V 5.58nF 8.3mΩ@4.5V 83nC@10V 96A N-Channel DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS