NCEP070N10AGU
MFR.Part #
NCEP070N10AGU
JLCPCB Part #
C2686805
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 100V 105W 2.2V 22pF 3.65nF 70nC@10V 80A 9.4mΩ@4.5V N-Channel DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS