NCEP065N10AGU
MFR.Part #
NCEP065N10AGU
JLCPCB Part #
C2686799
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 100V 110W 14.5pF 2.4V 4.68nF 76nC@10V 7mΩ@4.5V 90A N-Channel DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS