NCEP090N10GU
MFR.Part #
NCEP090N10GU
JLCPCB Part #
C2686797
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 100V 2.16nF 20pF 289pF 42nC@10V 4V 65A 85W 9mΩ@10V N-Channel DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS