NCEP090N10AGU
MFR.Part #
NCEP090N10AGU
JLCPCB Part #
C2686796
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 100V 11.5mΩ@4.5V 2.5V 2.6nF 230pF 27pF 54nC@10V 65A 85W N-Channel DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS