NCEP18N10AK
MFR.Part #
NCEP18N10AK
JLCPCB Part #
C2686695
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.7195nF 100V 147.4pF 16pF 2.2V 23mΩ@4.5V 37.6nC@10V 42A 72W N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS