NCEP065N10
MFR.Part #
NCEP065N10
JLCPCB Part #
C2686659
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 100V 130W 17pF 4.2nF 4V 50nC@10V 6.5mΩ@10V 93A N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS