KH-15EDGRC-3.81-16PG
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-15EDGRC-3.81-16PG
JLCPCB Part #
C2683353
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16P 1x16P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS