JK130-075
MFR.Part #
JK130-075
JLCPCB Part #
C2680598
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
1.5A 10A 130V 1W 400mΩ 5.5s 750mA 900mΩ 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS