JK130-017
MFR.Part #
JK130-017
JLCPCB Part #
C2680591
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
1.5Ω 130V 170mA 340mA 3A 5.2s 7Ω 800mW 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS