381LQ821M350A452
MFR.Part #
381LQ821M350A452
JLCPCB Part #
C2648671
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 350V 35mm 820uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS