381LX332M050J022
MFR.Part #
381LX332M050J022
JLCPCB Part #
C2635886
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 3300uF 50V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS