CD26G2GM220K250T
MFR.Part #
CD26G2GM220K250T
JLCPCB Part #
C25503901
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 13mm 22uF 25mm 400V 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS