CD26G2GM2R2E100T
MFR.Part #
CD26G2GM2R2E100T
JLCPCB Part #
C25503896
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2uF 2.5mm 400V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS