CD288H2GM220G160T
MFR.Part #
CD288H2GM220G160T
JLCPCB Part #
C25503885
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16mm 22uF 3000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS