CD288H1CM221E70T
MFR.Part #
CD288H1CM221E70T
JLCPCB Part #
C25503878
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 2.5mm 220uF 3000hrs@105℃ 6.3mm 7mm ±20% Plugin,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS