NLW125-50
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
NLW125-50
JLCPCB Part #
C2623977
Package
Plugin,D10.2xL39.9mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 1.6Ω@120Hz 1000hrs@105℃ 125uF 356.5mA@10kHz 39.9mm 50V 插件,D10.2xL39.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS