SLP392M050E1P3
MFR.Part #
SLP392M050E1P3
JLCPCB Part #
C2623953
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 119mΩ@120Hz 2.2A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 3900uF 50V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS