380LX101M400H012
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX101M400H012
JLCPCB Part #
C2623949
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.99Ω@120Hz 100uF 10mm 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 400V 900mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS