380LX121M315H012
MFR.Part #
380LX121M315H012
JLCPCB Part #
C2623948
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.66Ω@120Hz 10mm 120uF 1A@120Hz 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 315V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS