380LX121M450J012
MFR.Part #
380LX121M450J012
JLCPCB Part #
C2623819
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.38Ω@120Hz 10mm 120uF 1A@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 450V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS