380LX560M450H012
MFR.Part #
380LX560M450H012
JLCPCB Part #
C2623814
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 3Ω@120Hz 450V 56uF 700mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS