WBR500-35A
MFR.Part #
WBR500-35A
JLCPCB Part #
C2623795
Package
Plugin,D13.2xL42.5mm
Description
-10%~+150% -40℃~+85℃ 13.21mm 2000hrs@85℃ 285mA@120Hz 35V 42.49mm 500uF 870mΩ@120Hz 插件,D13.2xL42.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS